Bitcoin.com, Bitcoin Cash Visa Banka Kartı’nı başlatacak

0
9

Bitcoin Cash’in en vokal savunucusu olan Roger Ver, Bitcoin.com’un bir Bitcoin Cash Visa bankamatik kartıyla çıkacağını tweet yaptı.

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasındaki rekabet, ikincisinin savunucusu Roger Ver, Bitcoin’in 1 Ağustos 2017 çatalı – BCC’nin, 2009 tarihli beyaz kağıtta Satoshi Nakamoto tarafından yazılan orijinal talimatlara göre gerçek Bitcoin olduğunu iddia etmeye devam ettiği, Bitcoin: Eşler Arası Elektronik Nakit Sistemi .

Bitcoin’in öngörülen eksikliklerine bir çözüm getirme fikri, daha büyük bir blok boyutuna sahip olan Bitcoin Cash’tir (Bitcoin’in 1MB’ına kıyasla 8MB, yeni blokları işleme koymak için gereken 10 dakikalık süre içinde işlenecek çok sayıda işlem için yapılan) ve dolayısıyla daha küçük ücretler ve daha hızlı işlem işlemleri.

Bununla birlikte, Bitcoin topluluğu , birçoğunun, orijinal madalyonun altını oymak için yapılan bir girişim olduğuna, Bitcoin ile Bitcoin Cash’in destekçileri arasında bir çatlamaya neden olduğuna inandıklarına karşı pek istekli değil.

Şimdi, olası bir Visa bankamatik kartı çözümü ortaya çıkarsa, Bitcoin Cash’in fiyatı, kolayca tükenebilir hale geldiği için muhtemelen yükseliş eğiliminde olacak – Bitcoin için son zamanlarda yüksek ücretlerle oyun dağıtım hizmeti olan Steam tarafından düşürülen Bitcoin için söylenecek bir şey ve gecikmeler.

Dijital para birimini bankamatik kartı ile harcamak isteyen kullanıcılar için başka çözümler (TenX ve Monaco ) olsa da, Bitcoin Cash’in sağladığı yerel bir çözüm, piyasada sağlıklı olduğu düşünülen daha fazla şifreleme ve fiili harcamaların yapılması için gerekli olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here