Musicoin Nedir?

0
12

Musicoin ($ MUSIC), kriptografik bir kod çözerek küresel bir bilgisayar ağı tarafından üretilen bir şifreleme ortamıdır. Bunun ardındaki teknoloji, Bitcoin tarafından son dokuz yılda kanıtlanmış olan Blockchain olarak adlandırılır ve son derece güvenli, değişmez ve şeffaf olmasını sağlar.

Para arzı

Paranın arzındaki yıllık büyüme, müzik dağıtımındaki ve tüketimdeki beklenen büyüme oranını izleyecek şekilde özenle ayarlanmıştır. Üretilebilecek madeni paranın sayısına sınırlı bir sınır mevcut olmasa da; piyasa güçleri, madencilik güçlüğü ve ağ dinamikleri kombinasyonu, tedarikin talebe ayak uydurmaya yeterli olmasını sağlayacaktır.

 

Paralar nereden geliyor?

$ MUSIC üretme sürecine madencilik denir (veya basılması). Düz bir ifadeyle, karmaşık bir şifreleme problemini çözmek için Musicoin ağındaki tüm bilgisayarlar aynı yazılımı çalıştırıyor. Sorunu çözen ilk bilgisayar, 314 $ MUSIC paralık bir blokla ödüllendirildi ve bu işlem, yerinden olmuş defterin (blok zincir) bir parçası haline geldi ve bu, değiştirilemez, şeffaf ve tümüyle Musicoin platformunda etkinlik gösterdi.

Sembolü $MUSIC tir.

Değeri

Musicoin blok zincirinin yerli para birimi olan $ MUSIC tarafından desteklenen bir müzik ekosistemi inşa ediyoruz. Şu anda, $ MUSIC, müzisyenlerin Musicoin platformunda hayranları akışına ve eğilimine ilişkin Ödeme başına ödeme için kullanılmaktadır. PPP ve devrilmenin ötesinde $ MUSIC’i kullanan platforma yeni özellikler katıyoruz. Harici geliştiriciler, Musicoin blok zincirinin üstünde donanım ve yazılım uygulamaları geliştirmek, bu uygulamaları güçlendiren para birimi olarak $ MUSIC’i kullanacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here