Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash: Fiyat Analizi, Aralık 18

0
13

Bitcoin, CBOE ve CME’nin her ikisinde de işlem gören Bitcoin ile, kısa satıcıları içeren büyük cebe sahip daha büyük oyuncuların kullanımına sunuldu. İlk ayı saldırısında kriptokraside ne olacağını görmek ilginç olacak.

Bununla birlikte, Standpoint Research’in kurucusu Ronnie Moas, Bitcoin’in 300.000-400.000 doları bulmasını bekliyor. Her dalışta kriptokrasiye yatırım yapmayı savunuyor.

Öte yandan UBS ve ING , Bitcoin sahiplerinin paralarını kaybedeceği konusunda tekrar uyarıda bulundu. Ancak, büyük bankalar tarafından yapılan bu çağrılar, yılın başından itibaren bir kabarcık konusunda uyarıda bulundukları ve dijital para biriminin yaklaşık 19 kat daha fazla olduğu için bir tutam tuzla alınmaları gerekecek.

İlginçtir, Fransız Maliye Bakanı, Nisan 2018’de yapılacak bir sonraki G20 zirvesinde Bitcoin hakkında görüşmek istiyor . Kriptokrasi dünyasında çok şey var gibi gözüküyor. İleride ilginç zamanlar içindeyiz.

Ama önce, önümüzdeki birkaç gün boyunca resmin neye benzeyeceğini görelim.

BTC / USD

Önceki analizimizde , şifreleme oranının 20.000 $ ‘da dirençle karşı karşıya kalacağını ve bunun gerçekleştiğini öne sürdük.

BTC/USD Dün, Bitcoin 17.900 dolara soğumadan önce 19.531.90 dolara ulaştı. Gelecek birkaç gün için biraz oynaklığı bekliyoruz.

Sanal para birimi eğilim çizgisinin üzerinde çalıştığı sürece yükseliş eğilimi ve momentum bozulmadan kalır. Şifreleme işlemi için ters hedefimiz 24.291.58 Dolar’dır .

Bununla birlikte, eğilim çizgisi desteği kesilirse, Bitcoin zayıflayacak. 15.200 seviyesinin altına düştüğünde düşüş gösterecek ve daha büyük bir düşüş gösterecektir. Olumsuz hedef nedir?

20 günlük EMA kesildiğinde, dijital para birimi şu anda yaklaşık 10.333 düzeyinde olan 50 günlük SMA’ya düşebilir. Bu nedenle tüccarlar dur-kayb ile ticaret yapmalıdır.

ETH / USD

16 Aralık günü, bir menzilli eylemin muhtemel olduğunu söyledik. Bununla birlikte, boğalar yavaş yavaş ömür boyu yükseklere doğru fiyatla dolaşıyor.

ETH/USD

Boğalar 780 $ ‘ın üzerinde bir seviyede kalmayı başarırlarsa, şifreleme oranı yükselişini sürdürür. Ömür boyu en yüksek seviyelere çıkmak için verilen ters hedef 995.99 dolar .

Öte yandan, ayılar Ethereum’u yükseklerden geri iterse, 610.03 $ zarara veya 780 $ karşılığında konsolide olma ihtimali var.

BCH / USD

Bitkinin Nakit Vadisi’nden çıktığında Bitcoin Cash’in ivme kazandıracağını umuyorduk. Ancak, olmadı. Kripto alışverişi üç gün boyunca küçük bir aralıkta sıkıştı. Bununla birlikte, boğalar fiyatı 1,758 dolarlık kritik desteğin üzerinde tuttu. Dolayısıyla pozisyonları açık tutmamızı öneriyorduk.

BCH/USD Üç günlük aralıklarla kısıtlamanın ardından aralık genişledi ve şifreleme oranını 2.387 $ hedef hedefimize doğru yönlendirdi. Mevcut seviyeler ile ömür boyu yükseklikler arasında önemli bir direnç yoktur. Bu nedenle, tüccarların hedef seviyelerde kitap kârından ziyade duraklarını yüksek tutmalarını öneriyoruz çünkü momentum devam ederse, yeni ömür boyu yükseklere bir toplanma da mümkün.

Kripto alışverişi bir kez daha aralık içine batarsa, yükseliş eğilimimiz geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle, lütfen durdurma kayıplarını 1,700 dolara yükseltin.

XRP / USD

Yükseklerden kopma girişimi beklemekteyiz. Bununla birlikte, boğalar yüksek seviyelerde ivme kazanmıyor. Benzer şekilde, ayılar dijital para birimini 0,63051 dolarlık yüzde 38,2’lik Fibonacci düzeltme seviyesinin altına alamıyor .

XRP/USD Düşük seviyelerde alımlar ve daha yüksek seviyelerde kar rezervasyonu gördüğümüzde, menzil sınırlamasıyla sonuçlanır.

Dalgalanma ticareti 0.63051 $ ve geri kalan 0.88268 $ karşısında gerçekleşmesini bekliyoruz. Bir sonraki hamle, ya aralık veya aralıklarla başlayacak. O zamana kadar, şifreleme sırası bir aralıkta geçici kalacak.

IOTA / USD

Son üç günde, IOTA ardıl iç mekan mum şeması oluşturdu. Bu baharın kıvrılma etkisine benzer.

IOT/USD Bugün, kriptokrasitenin yükseliş eğilimi yükseliş eğilimine girdi, bu yükseliş işaretidir. Düşüş eğilimi çizgisi, nihai dirençtir, bunun üstü, yükseklerin yeniden test edilmesini bekleyebiliriz.

Bununla birlikte, fiyatın düşüş eğrisinin üzerinde kalması halinde, 3.032 $ seviyelerine bir düşüş öngörüyoruz. IOTA bu kritik desteğin altına düştüğünde negatifleşecektir.

LTC / USD

Dünkü hareketten sonra, Litecoin bugün bir Doji şamdan deseni oluşturuyor. Bu, boğa ve ayılar arasında bir denge gösterir.

LTC/USD Önceki analizimizde, Litecoin’de menzil sınırı ticareti tahmin ettik ve önümüzdeki birkaç gün boyunca devam etmesi bekleniyor.

Destek, yüzde 38.2’lik Fibonacci düzeltme seviyesinde 243.86 dolar olarak gerçekleşti . Benzer şekilde, ayılar 342.23 doların en yüksek seviyesinde güçlü bir direnç öne sürüyor.

Boğa koşusu, bir kopuşta devam edecek ve ömür boyu en yüksek seviyenin üzerinde olacak. Bu, 497.53 Dolarlık bir hedef potansiyeli açığa çıkaracak.

DASH / USD

1,199 ABD Doları hedefimiz vardı ve bu seviyeye dün ulaşıldığında, Dash yeni bir ömür boyu 1.250 $ kazandı .

DASH/USD Bununla birlikte, daha yüksek seviyeler kar rezervasyonu çekiyor. Dün, kriptokrasi kazanımlarının yarısını kaybetti ve gün içi en yüksek seviyesinin çok altında kapandı.

Bu nedenle, kısa vadeli bir topun köşede olduğunu düşünüyoruz. Dash’da menzil sınırlaması bekliyoruz. Genişlik, alt sınırda 900 $ ve üst sınırda 1.250 $ ‘dır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here