Bitcoin Yatırımcılarının Çoğunluğu, Altcoinlerin 2018’de Daha Başarılı Olabileceğini Düşünüyor

0
9

Hızlandırılmış büyüme bekleniyor

Bu gibi gerçekler, Kasım 2017’de LendEDU tarafından yapılan ve Ankete katılan 565 Amerikalı’nın yaklaşık yüzde 77’sinin yaptığı bir araştırmada , Bitcoin fiyatının gelecek 2017’deki on yedi kat fazla artışından daha yüksek ve daha hızlı olacağını iddia ediyor.

Birçok yatırımcı, Bitcoin’i kendi merkeziyetçi olmayan doğası için tercih ettiğini göz önüne alındığında, katılımcıların çoğu önümüzdeki yıl ek dijital para birimi düzenlemelerinin uygulanmasını desteklemezler.

“Bitcoin yatırımcılarının çoğunun 2018’de ek düzenleme istemediklerini gördük. Ancak katılımcılarımızın yüzde 20’sinin artan yönetmelik fikrinden emin olmadığının ilginç olduğunu düşündük.”

Daha fazla eklemek için niyet yok

Bu yatırımcıların birçoğunun kriptokraside daha fazla yatırım yapacakları sorulduğunda, yanıtlayanların yaklaşık yüzde 75’i Bitcoin yatırımlarının boyutunu 2018’de artırmayı planladıklarını ve yüzde 10’dan daha azının niyetlerinin olmadığını belirtti. böyle yaparak.

Yüksek fiyat artış spekülasyonuna dayalı olup olmamasına bakılmaksızın, yüzde 31.5 civarında olan Bitcoin holdinglerinin gelecek yıl bir kısmını satacaklarını ve bunların yüzde 40’ı, yapmayacağını ve yüzde 28.5 ‘inin ne yapılacağından henüz emin olmadığını belirtti.

Kârda önümüzdeki yıla kadar niyet

Anketörlerin yaklaşık yüzde 51’i dijital para birimlerini kullanarak en az bir fiziksel satın alma işlemi yapmayı planladıklarını söylerken, yüzde 30’u alımlarında kullanacakları halde emin değiller.

Bitcoin ve kriptokrasi pazarında daha fazla düzenleme yapmaktan yana olduklarını sorduklarında katılımcıların yaklaşık yüzde 50’si ek kanunların lehine olmadığını iddia ederken yüzde 30’tan biraz daha fazla düzenleme talebinde bulunma istekliliklerini dile getirdiler.

Bu gibi çeşitli görüşleri ile, birçok düzenli Bitcoin yatırımcısının artan fiyat projeksiyonlarına ve piyasa değerine rağmen 2018’de kârlarını kilitleme eğiliminde olduğunu göstermeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here