Eski Yatırımcılardan: Bitcoin Yükselmeden Önce % 50 Düşebilir

0
8

Panthera Capital’in CEO’su Dan Morehead, dijital para birimlerine odaklanan bir hedge fon CNBC’ye verdiği demeçte , Bitcoin’in yeni yükselişe geçmeden önce% 50 düşüş gösterebileceğini söyledi . Morehead, Bitcoin’i 72 dolardan satın aldı.

Açıklama daha zayıf görünse de, Morehead aslında kripto para birimlerinde uzun vadeli bir vizyona doğru yatırımcılara işaret ediyordu. Dedi ki:

“[Bitcoin] önümüzdeki hafta yüzde 50 düşebilir … bir ay önce nerede kaldı, ancak bir yıl içinde bugünkü değerden çok daha yüksek olur.”

Açıklamada Morehead’in kriptokrasi varlık sınıfının yeni bir gelişme olduğuna ve büyümeye devam edeceğine olan inancı yansıtıyor. Görüşlerini açıkça söyleyerek şöyle dedi:

“Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi büyük Blockchains’ler için çok katlı bir şeyin ilk inceliğindeyiz ve bazı gelişmeler olacak ve bazı DÜŞÜŞLER olacak, ancak yine de çok erken.”

2013 yılında kurulan Pantera Capital’in dijital para hedge fonu, son iki ayda yalnızca% 60 artmış ve yaratıldıktan sonra % 12,000’den fazla büyümüş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here