Ripple En Büyük Altcoin Oldu

0
130

Ripple (XRP), Ethereum’u, kripto para topluluğunu bölen bir artışta piyasa değeri bazında en büyük altcoin olarak geride bıraktı.

Ödeme şebekesinin simgesi bu hafta bazı borsalarda 2,65 dolara ulaştıktan sonra, yatırımcılar sadece üç hafta içinde yüzde 1,000 oranında üst sıralara yükselen getirileri kutluyor . Aralık başında, XRP sadece 0.24 dolarlık bir işlem gördü.

Bitcoin’in kendi dalgalanması, Monero, Ethereum ve Ethereum Classic gibi varlıkların tüm zamanların en yüksek seviyesini gören taklitçilik davranışını tetiklediğinden, çok alt katipler bu yılın sonlarına doğru astronomik kazançlar gördüler.

Cumartesi günü basın saatinde 91 milyar piyasa kapağı olan XRP, şu anda 68 milyar sterlinlik bir piyasa değeri olan Ethereum’dan şovu çaldı. Bu arada, Bitcoin’in toplam pazar payı yüzde 38’in altındaki tüm zamanların en alt seviyelerine indi.

Ripple’in yükseliş nedenleri, geleneksel finans ile yeni ortaklıklar etrafında dönüyor; maliyetleri düşürmek ve zamandan kazanmak için teknolojisini kullanmaya hevesli kurumlar.

Bununla birlikte, yeni keşfedilen başarılara rağmen Bitcoin rakamları, projenin merkezileşmiş yapısını ve platformun kendisi karşısında XRP için kullanım durumlarının karşılaştırmalı eksikliğini vurgulayarak her zamankinden daha aşınmış görünüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.