Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash, Cardano: Fiyat Analizi 2 Ocak

0
3

Kripto para çılgınlığı, Bitcoin’in yüzde 1300 artı kazanımları ile 2017 yılının en iyi performans gösteren 10 kripto döviz karşılığı arasında yer almadığı gerçeğinden hareketle hesaplanabilir. En iyi performans gösteren Ripple’dır.

Geleneksel yatırımcılar, karşılaştırıldığında, geçen yıl yüzde 20 oranında değer kazanan S & P 500’den daha iyi performans sergiliyorlarsa kendilerini şanslı buluyorlar.

2018’de ne olacağını kimse tahmin edemezken , bir şey kesin; tüccarlar kurulumları belirleyebilseler, zengin bir ödül kazanabilirler.

Hem kripto para birimlerini topluca toplamakta hem de ayrı yollarla ilerlediklerini gördüğümüz gibi, portföyünüzü birden fazla şifreleme ile çeşitlendirmek iyi bir fikir olabilir.

Girişimimiz, bize maksimum kar sağlayabilecek en iyi kurulumları minimum risk ile ticaret yapmak olmalıdır.

Öyleyse, bu haftayı satın almak için muhtemel adayları bulalım.

BTC / USD

Bitcoin 50 günlük SMA’da güçlü bir satın alma desteği buluyor; Ancak, daha önce olduğu gibi, güçle geri çekilemez. Ayılar, 14.000 $ ‘lık seviyeleri güçlü bir şekilde savunuyorlar. Günlük aralık son iki günde azaldı.

BTC/USD

30 Aralık tarihinde, BTC / USD paritesi düşüş eğilimli baş ve omuz modelinin alt sınırını aştıysa da 50 günlük SMA’nın altına düşmedi. Ertesi gün koltuğun arkasına hızla tırmandı.

Boğalar, aşağı trend çizgisinde ve 20 günlük EMA’dan tepe direncinin kırılmasını zor buluyor; ve biz 12.000 $ ile 14.000 $ arasında bir satın alma kurulum bulmuyoruz.

Yine de, kriptokrasitenin düşüş trendi çizgisinden koptuğunda, Bitcoin 16.000 dolara yükselecek gibi görünüyor. Öte yandan, 12.000 doların altına düşerse, 22 Aralık’ta yapılan düşük değerlerin tekrar test edilebilir.

Gelecek birkaç gün içerisinde geniş bir menzilli hareket bekliyoruz.

ETH / USD

Dijital para biriminin patlak verdikten sonra güç kaybedeceğini ve düşüş trendi çizgisinin üstünde kapanacağını ve böyle olduğunu belirttik.

ETH/USD

ETH / USD çifti, 31 Aralık tarihinde düşüş eğilim çizgisinden çıktı ve 1 Ocak’ta 760 $ ‘lık yük devretmesini aştı. Bundan sonra, ivme kazandı ve bugün yeni bir ömür boyu yarattı.

Eğer boğalar 863 $ ‘ın üzerinde bir seviyede kalmayı başarırsa, bir sonraki Fibonacci uzatma hedefi olan 973 $ seviyesine yükseliş bekleyebiliriz. Yükselen kanalın direnç hattı da bu seviyededir. Bu nedenle bu seviyenin güçlü bir direnç beklediğini düşünüyoruz.

Olumsuz yönüyle, eğer boğalar 863 $ ‘ın üzerinde bir seviyede kalamazlarsa, kanalın trend çizgisi 760 $’ a yaklaştı, güçlü bir destek görevi görecek.

BCH / USD

Bitcoin Cash’in 2.300 $ işaretinin altına düşmesiyle 50 günlük SMA’ya düşmesini bekledik. Bunun yerine trend çizgisinde destek aldı ve iyileşmeye çalışıyor.

BCH/USD

BCH / USD çifti 2,475 $ ‘ın üstünde tutuyorsa, büyük bir direnç olan 2.900 $ seviyelerine bir miting kurmaya çalışmalıdır.

Herhangi bir düşüş trend çizgisinde desteklenecek gibi görünüyor ve kırılırsa sonraki destek 2.0072 $ ‘dır. Bununla birlikte, ödüllendirme riski cazip değil, dolayısıyla şu anda üzerine herhangi bir ticaret önermiyoruz.

XRP / USD

Ripple’deki düzeltme, alıcıların 1,61 $ işareti ile dolmasıyla kısa sürdü; Güç gösterir.

XRP/USD

Geçtiğimiz iki gün boyunca, XRP / USD çifti 2,1 $ seviyesinde dirençle karşı karşıya kaldı. Bugün, boğalar direnişten kurtuldu ve bu da pariteyi 2.474 seviyelerine itebilir.

Zirveye çıkmaya başlamadan önce altı ila yedi gün boyunca kriptokrasinin güçlendiğini gördük. Böylece, fiyat yeni ömür boyu yükseklere çıkmadan önce birkaç gün daha konsolidasyon yapmayı bekliyoruz.

Olumsuz yönünde, 1.800 $ ve 1.6 $ iki kritik destek seviyesidir. Momentum yalnızca 1,6 dolara düştüğünde güç kaybediyor.

IOTA / USD

Önceki analizimizde , uzun pozisyonların bir kopuşta başlatılabileceğini ve düşüş eğrisi çizgisinin çok üzerinde olabileceğini belirttik.

IOTA/USD

Ayılar, son birkaç gün içinde 3.032 $ ‘lık kritik destek seviyesinin altında kalamadığı için, boğa fiyatı 5.59 dolarla fiyat aralığının üst ucuna doğru itmeye çalışacak.

Bu nedenle, henüz uzun pozisyon sağlamayan tüccarlar halen 4.121 $ seviyesinde olup 2.85 $ tutarında bir stop kaybı yapabilirler. Geniş yelpazeyi, direncin desteğiyle ve desteğiyle satın alarak ticaret yapmayı hedefliyoruz. IOTA / USD paritelerinin geçici olmasını bekliyoruz, ancak olumlu bir önyargı ile.

LTC / USD

Ayılar 30 Aralık’ta baş ve omuz deseninin boynunun kırılmasıyla birinci oldu. Fakat boğalar Litecoin’i 200 $ civarında destekledi.

LTC/USD

Şu anda, LTC / USD çifti, düşüş eğilimi çizgisinden, yaka çizgisinden ve 20 günlük EMA’dan çıkmış durumda. Bu olumlu bir gelişmedir.

250 doların üstünde, 283 dolara, bundan sonra 300 dolara yükseltme olasılığı var. Dezavantajı, 50 günlük SMA’dan 200 $ ‘da ve bunun altındaki 175 $’ da güçlü destek var.

Bu hala bir geri çekilme olarak, üzerinde bir ticaret önermiyoruz.

DASH / USD

Eğilim çizgisinin desteğini beklemekteydik ve olan bitti. Kriptografi 30 Aralık’ta trend çizgisine düştü. Fakat destekten geri adım attı etkileyiciydi.

DASH/USD

DASH / USD paritesinin şimdi dirençle karşı karşıya kalacağı 1.220 seviyesine ulaşabileceğine inanıyoruz. Öte yandan, herhangi bir düşüş trend çizgisinde destek bulacaktır.

Ödüllendirme riski iyi görünmediğinden herhangi bir ticaret önermiyoruz.

ADA / USD

Cardano, 01 Ekim – 25 Kasım tarihleri ​​arasında kaldı. Ardından dört gün boyunca toparlandı ve 14 Aralık tarihine kadar menzilini değiştirdi. Ardından önümüzdeki beş gün içinde 0.135375 $ ‘dan 0.581983 $’ a yükseldi. Ardından, düzeltme işlemine girdi ve 0,37 seviyeleri civarında sona erdi.

Cardano Charts

Yukarı hareketin son ayağı 28 Aralık’ta başladı ve ilk hedefi olan 0,75 $ hedefini aştı. Önceki mitingler dört ila beş gün sürdü. Bu nedenle, cryptocurrency güçlü bir yükseliş trendini korur gibi, mevcut seviyeleri etrafında bir geri çekilme bekliyoruz, hangi iyi bir satın alma fırsatı olmalıdır.

Herhangi bir geri çekilme, 0,68 dolar ve 0,60 seviyelerinde güçlü destek bulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here