Kripto Para Pazarı, Pazartesiden İtibaren 200 Milyar Dolar Düştü

0
5

Cryptocurrency Piyasaları, 10 Ocak Çarşamba günü başlayacak olan en iyi 50 madeni paranın büyük bölümünde büyük kayıplarla dolu zor zaman geçiriyor.

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 7 Ocak tarihinde 800 milyar dolardan 11 Ocak’a kadar 610 milyar dolara indi.

Ana istisna, geçen gün yüzde 10 büyümeyi gören ve basın saatinde ortalama 1300 dolarla satılan Eter (ETH) gibi görünüyor. Eter, bu sabah yeşilin içinde olan ilk ondaki iki sikkeden biridir ve Bitcoin Cash (BCH) tarafından neredeyse yüzde 5’tir .

Büyük Zararlar

Aralık 2017 ortasında başlayan benzeri görülmemiş bir büyüme oranı gösteren, bankacılık kriptokrasitesi denilen dalgalanma (XRP) son 24 saat içinde neredeyse yüzde 17 kayıplarla dağılmış pakete yön verdi.

Ripple, fiyat izleme sitesinin Pazartesi günü 8 Ocak tarihinde yaptığı fiyat hesaplamalardan üç büyük Güney Koreli borsayı kaldırmasından önce geçen hafta CoinMarketCap’te ortalama 3 $ üzerinde işlem görüyordu. Hareket, madalyonun fiyatının% 30 düşmesine ve üçüncü sırada yer almasına neden oldu piyasaya sürmek. Belki kısmen Ripple’in belirgin düşüşünden sonra panik satışına bağlı olarak, altprogram düşmeye devam etmiş ve basın zamanında 1.95 dolarlık bir ticaret gerçekleştirmiştir.

Sekizinci noktada, Stellar Lumen’in fiyatı yaklaşık yüzde 13 düşerek 0,54 dolara düştü. Aynı şekilde, Cardano devam eden piyasa depresyonunun da alıcı tarafında ve neredeyse yüzde 13 oranında düşerek fiyatını 1 dolardan 0,75 dolara yükseltiyor.

Yeni Ekonomik Hareket (NEM) de yüzde 11’lik bir çöküşe yenik düşmedi ve basın saatinde 1,45 dolara işlemişti.

Dash , geçen hafta ilk on kırılan altın sedyeyi TRON’a iterek 12. sıraya geri döndürerek onu ilk 10 sikke geri döndürdü.

Geçtiğimiz 24 saat içinde nispeten düşük bir yüzde 2,2 kaybeden ve şu anda 242 dolarla satılan Cryptocurrency, Litecoin’in Gümüşü davaya uyuyordu .

IOTA şimdi 9’uncu sırada ve yüzde 3,84 oranında bir negatif yüzde 5,84 yayınladı. Pazar lideri Bitcoin , Aralık ayı sonundan bu yana düşüş trendinden tamamen kurtarmayı sürdürüyor . Baskı zamanında yüzde 4.2 düşüşle pazar fiyatı 14.000 doları aştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here