Tapcoin: Birden Fazla Platformda Oyun Dışı Dijital Para Birimi Oluşturulması için Bir Başlangıç

0
1

Yepyeni bir başlangıç ​​The Tap Project, yenilikçi bir şifreleme özelliği olan Tap Coin’i sunarak mevcut çevrimiçi oyun dünyasını değiştirmeyi planlıyor . Birden fazla platformu dolaşabilen ve herhangi bir kripto veya fiat para birimine dönüştürülebilen bir yardımcı program belirteci. Tap Coin ile, oyunculardan para kazanacaklar, cüzdanları kurma ve oyunu para kazanma yeteneğine sahip olacaklar.

Ortaklar

11 Ocak 2018’de başlangıç, Bangalore, Hindistan merkezli uluslararası oyun geliştiricileri Juego Studios’la ortaklık yaptığını açıkladı. Bu ortaklık, oyun içi para birimini Tap Platformu aracılığıyla kriptokrasiye dönüştürme yolunu açacak ilk mobil oyunu serbest bırakacak ve Tap Project blog’unu Medium olarak bildiriyor .

Juego Studios, oyun geliştirme, sanat ve tasarım, AR / VR, IOT ve daha fazlasına odaklanan önde gelen bir teknoloji ve tasarım stüdyosu. Onların ortaklıkları, VOW, Adventure Quest, beş ordunun Hobbit Savaşı, Hello Kitty Orchard gibi oyunlarla Disney, 20. Yüzyıl Tilki, Warner Brothers, Artix Entertainment ve sadece bir kaç isim ve şimdi Tap Projesi gibi oyunlardan oluşuyor.

“Bu, Tap Projesi için mükemmel bir ortaklık, musluk madalyonunu oyunlara entegre etmek için harika olanaklara kapı açıyor ve Blockchain teknolojisi kullanan oyun endüstrisini kesecek büyük bir adım” diyen Haniff Knight, Tap Projesi.

Oyun endüstrisinde sınırlamalar nelerdir?

Uluslararası pazar istihbarat sağlayıcısı Newzoo’nun hazırladığı Global Games Market Report’a göre, dünyada 2,2 milyar oyuncunun varlığı ve 2017’de 108,9 milyar dolar oyun içi gelir elde etmesi bekleniyor. Rakamlar, bir önceki yıla göre 7,8 milyar dolar (yüzde 7,8) artışı temsil ediyor. Newzoo, küresel piyasanın 2020’de yüzde 6.2 artarak 128.5 milyar dolara ulaşmasını bekliyor.

Pazar hakkında en heyecan verici gerçek, akıllı telefon ve tablet oyunlarının yıllık yüzde 19 artarak 46.1 milyar dolara ulaşmasıyla mobilun en kârlı segmenti haline geldiği. Mobil segment, şimdi küresel oyun pazarının yüzde 42’sinden daha fazlasını kazanıyor.

Umut verici istatistiklerle birlikte , oyun endüstrisi yeni sorunlarla karşı karşıya kalmasına karşın, bunların en büyüğü ödemelerin kısıtlamaları ve sanal para transferleri ile ilgilidir. Şimdiye kadar sorunu çözmek için açık bir oyun içi döviz mekanizması yok. Oyuncular saatlerce oyun oynamaya ve oyun içi para kazanmaya, sadece sanal dünyada “sıkışmış” olmaya harcıyorlar.

Tap Projesi, bu zorlukları gidermekte ve tüm oyun içi para birimlerini, dünyada kabul gören tüm dünyadaki para birimleri ve kripto para birimlerinde işlem görebilir, aktarılabilir ve değiştirilebilir bir para birimine dönüştürür.

Para kazanalım!

Tap projesi, yeni bir değişim çağına başlamayı planlıyor. Tap Coin ile oyuncular para kazanmak için para ödeyecek, sanal para birimi başka bir oyuna transfer edebilecek ve “cüzdan” kurabilecek.

Bir yandan, oyundaki dijital belirteçler, Tap Projesinin fikrinden önce ortaya çıktı. Öte yandan The Tap Project, oyunculara oyunlarından para kazandırma fırsatı sağladığı için kalabalıktan farklı. Oyun içi kazançlar artık sadece oyunun kendisinde kullanılabilir; çünkü bunlar şu anda BlockCache’e aktarılabiliyor, alınabiliyor ve ihraç edilebiliyor ve Tap Platformunda mevcut olan Tap Coins (Bir ERC20 Token) haline getirilebiliyor. alfa geliştirme aşaması.

Tap Project, 20 Aralık 2017’de toplu para kampanyasını başlattı. Satışın son günü 20 Ocak 2018’dir. Tap Projesi, kullanıcılara bir Bonus Kanıtı şablonu ile kullanıcıları ödüllendirir; bu bonus, bir günlük bonus verirse (yüzde 0,25), 250.000’den fazla TTT tutuyorlar. Kavramsal alfa platformu, platform.tapproject.net adresinden ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here