Ucuz iken Alalım mı? İki Gündür Kripto Pazarı Alım Sinyalinde

0
1

Kriptizasyon piyasaları boyunca kayıpların ikinci gününde, tüccarlara satın alma şansını verdiklerini tekrar edemeyiz.

Bitcoin, Cointelegraph’ın 17 Ocak Çarşamba gününün fiyat endeksinde 10.000 ABD dolarının altına düştü. Aynı gün, Ethereum (ETH) 900 $ ‘ın altına düşerek bu hafta her iki varlık için de% 30’luk bir fiyat artışı kaydetti.

Topluluk ve sanayi rakamları, son üç yılda Ocak ayında görülen davranışları taklit eden krizin karışık duygularıyla tepki gösterdi.

Veriler, Bitcoin’in 2015, 2016 ve 2017 yılları için Ocak ayının ikinci haftasında yıllık düşüşünü belirlediğini gösteriyor:

Büyük altdoğan pazarlarının karşısında, varlıkların şu an sadece bir hafta öncesine kıyasla keskin indirimlerle işlem görüyorlar, pek çok kişi bugün hala USD’de en yüksek seviyeyi yendi.

Chart

Bu arada fiat’a karşı yapılan çekişme, Çarşamba günü Bitcoin’in “balon” patlaması ihtimalini ima eden çeşitli yayınlarla ana akım medya spekülasyonunda yeni bir yuvarlak yaktı.

“Bitcoin patladı mı?” Bloomberg , güncel fiyat performansını tarihsel emtia kabarcıklarıyla karşılaştıran analistleri yazdı .

Sektördeki merak uyandıran bir U dönüşü, kritik CNBC’den geldi. Salı fiyatlarının% 20 düşmesine rağmen, ağ, Bitcoin’in “kuşkucularının” neden hiçbir değeri olmadığını “yanlış” gösterdiğini açıklayan bir parça ile çıktı.

“Birçok kişi, bitcoinin balon olduğunu düşünüyor ve bu, bitcoinin değerinin olmadığını öngörüyor. Ancak bunun doğru olmadığını inandırmak için sebep var, “dedi CNBC makalesi.

“Tanım gereği, bitCOIN kıttır. Ve kriptokrasitenin zenginliği depolamak ve değiş tokuş etmek için üstün bir yoluydu. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here