Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS: Fiyat Analizi, 12 Mart 2018

0
11

Şubat ayı başlarında, Bitcoin Aralık ayı ortasında ömür boyu en yüksek seviyelerden yüzde 68 oranında düştü . Bu düşüş, Google’da arama yapan kullanıcıların sayısıyla ölçüldüğü şekliyle Bitcoin’in popülaritesini etkiledi. Mart ayının ilk yarısında, Google Trendler, Bitcoin aramalarının geçen yılın Ekim ayından bu yana en düşük seviyelerine düştüğünü gösteriyor.

Önde gelen kripto para birimi için mutlaka kötü bir şey değildir. Bu, öforik fazın sona erdiğini ve bazı yatırımcıların piyasadan kaçtığını gösteriyor. Şimdi, sadece kripto para birimlerinde daha büyük bir mahk conmiyete sahip olan en çok ilgilenen katılımcılar kalmaktadır.

Fiyatlar negatif haberlerde destek seviyelerinin altında kalmazsa, ayılar, kavramalarını kaybediyorlar. Bir boğa fazının erken aşamaları her zaman endişelere neden olur. Fiyatlar ne zaman ve ne zaman toparlanırsa, “spekülatörler” geri adım atlar.

En iyi madeni paralar için herhangi bir satın alma düzeni bulursak bakalım.

BTC / USD

Ayılar, 10 Mart’ta Bitcoin’deki 9.500 $ seviyesinin altındaki arızadan yararlanamadı. Fiyatlar, 11 Mart’ta düşük seviyelerde güçlü alım desteği gösteren bir sonraki günün hızla iyileşti.

BTC/USD

Şu anda BTC / USD çifti kritik seviyede işlem görüyor.

10,000 ila 10,300 dolar arasındaki seviye, hareketli ortalamalardan ve inen kanalın direnç çizgisinden direnir. Fiyat kırılınca ve dört saat için 10.300 doların üzerinde kaldığında, 8,700 $ ‘lık bir stop loss ile satın alınabilir.

İlk hedef hedefi, cryptocurrency’nin daha önce üç kez geri döndüğü yer olan 12.150 dolarlık bir ralli. Fiyatların bu dirençten çıkması halinde, Bitcoin yeni bir yükselişe geçecek.

ETH / USD

654.02 $ ‘nın Ethereum üzerinde güçlü bir destek olduğu kanıtlanmıştır. Geçtiğimiz üç gün boyunca fiyatlar 745 ila 654 $ arasında değişiyor.

ETH/USD

Eğer boğalar bu dar aralıktan koparsa , ETH / USD çifti, 20 günlük EMA ve inen kanalın direnç çizgisinden dirençle karşılaşacağı 800 $ seviyesine yükselebilir.

Bu iki direnç geçtikten sonra, bir sonraki direnç 50 günlük SMA’dan 900 dolar olacak. Cryptocurrency, swing tacirlerinin oranını ödüllendirmek için iyi bir risk sunmaz, ancak gün içi trader’lar fiyatların hızlı bir kar için dirençlerinden çıkmasıyla satın alabilir.

Aralığın arızalanması durumunda, 565 $ ‘a düşme olasılığı yüksektir.

BCH / USD

Bitcoin Cash , son üç gün için 1.000 $ seviyesine ulaştı . Dün 11 Mart’ta fiyatlar 1.150 dolarlık genel direncinden kurtuldu, ancak boğalar bu hamleyi yapamadı.

BCH/USD

Şu anda, BCH / USD çifti düşüş trendinde dirençle karşı karşıya. Hemen yukarıda 20 günlük EMA yatıyor. Ayılar, 1.150 dolar ile 1.200 dolar arasında bir savunma yapacak. Üstüne gelince, büyük bir direnç olan 1,355 dolara bir hareket görebiliriz.

Diğer taraftan, eğer 1.000 dolar seviyesi bozulursa, kripto para birimi 854 dolara kayabilir.

XRP / USD

Ripple ile yaptığımız satın alma işlemi , son üç gün boyunca 0.73 $ seviyesinin üzerinde seyrettiği için tetiklemedi.

XRP/USD

XRP / USD paritesinin birkaç gün boyunca menzili kalmasını bekliyoruz. Kripto endüstrisindeki duyarlılık gelişirse, menzilin üst ucuna 1,22 $ ‘dan bir miting yapılabilir. Tüccarlar 0.85 $ ‘lık bir koparma satın alabilir ve 0,72 $’ lık bir durma kaybına uğrayabilirler. Bu riskli bir işlemdir, dolayısıyla lütfen normal konum büyüklüğünüzün yalnızca% 50’si ile işlem yapın.

Ayılar 0.73 $ ‘ın altına düşerse, Ripple $ 0.695 ve daha sonra 0.5627 $’ a düşebilir.

XLM / USD

Stellar’daki fiyat hareketleri durgunlaştı. Ayılar, 0.32 $ seviyesinin altındaki arızadan yararlanamamıştır. 0.22 $ ‘lık bir düşüş beklerken , boğalar $ 0.25 seviyelerini başarıyla savundu.

XLM/USD

Boğalar düşük seviyelerden alım yapsa da, fiyatları 0,32 doların üzerine çekemediler.

Fiyatlar birkaç gün boyunca 0.32 $ seviyesinin üzerinde seyrederken , XLM / USD çifti üzerinde uzun bir işlem önereceğiz.

LTC / USD

Litecoin ayrıca son dört gün boyunca sıkı bir aralıkta işlem görüyor . Fiyat, azalan üçgen modelinin zirvesine ulaştığında, artık kurulumu artık geçerli değil.

LTC/USD

Boğalar düşüş çizgisinden ve 20 günlük EMA’dan ayrılırsa, LTC / USD çiftinin 250 $ seviyesine doğru hareket etmesini bekleyebiliriz. Bu nedenle, Litecoin’i 200 $ ‘ın üzerindeki bir yakın (UTC) satın almanızı öneririz. Ticaret için duruş kaybı 165 $ tutulabilir.

Diğer taraftan, eğer fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve bir kez daha 180 $ ‘ın altına düşerse, 160 $’ lık bir düşüş beklenebilir.

ADA / BTC

Cardano , önceki analizde tahmin olarak küçük bir aralıkta ticaret yapmaya devam ediyor. Hem boğalar hem de ayılar denge halindeyken, ticaret kurulumu yoktur.

ADA/BTC

Taraflardan biri, önümüzdeki birkaç gün içinde büyük bir hamle ile hakimiyetlerini sergileyecek. Onu beklemeli ve sonra bir pozisyon tavsiye etmeliyiz.

Şu anda, herhangi bir yukarı hareket 0,0000246’da dirençle karşı karşıyadır. Bunun üstünde, bir sonraki direnç, yaklaşık 0,0000275 seviyesinde olan düşüş trendinden ve 20 günlük EMA’dan olacaktır. ADA / BTC çifti bundan kurtulduğunda, yeni bir trend başlatabilir. O zamana kadar, kenarlarda kalacağız.

Aşağı yönde, sonraki destek 0,00001690’dır.

NEO / USD

Boğalar , son dört gün içinde 93.5 $ seviyesinin üzerine çıkamamışken NEO zayıf görünüyor. Bu satın alma eksikliğini gösterir.

NEO/USD

Şimdi, NEO / USD çifti 80 $ seviyesinin altını kırıyorsa , azalan üçgen modelini tamamlayacak.

Desen hedefleri daha düşük olsa da, bir seferde bir adım atmamız gerekiyor. Acil destek, 6 Şubat’ın en düşük seviyesi olan 63.62 dolar.

Cryptocurrency bir kaç gün için 100 $ seviyesinin üzerinde devam ederse uzun bir ticaret yapmaya çalışacağız.

EOS / USD

Son dört gün boyunca, EOS destek seviyesini tutmaya çalışıyor. Boğaların güçlü desteklerden çıkmadaki başarısızlığı zayıflığı gösterir.

EOS/USD

Ayılar şimdi desteklerin altını kırmaya ve fiyatları 3.65 $ seviyesine doğru itmeye çalışacak.

Bir arıza, EOS / USD çiftindeki bir dizi oluşumu görüşümüzü geçersiz hale getirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.